Állások Menü
0

Vízlágyító rendszer karbantartó Angliában

Vízlágyító rendszer karbantartó Angliában Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
560.000 Ft
Állás ID: 631

Vízlágyító rendszer karbantartására keresünk munkatársat Luton környékére. Tapasztalat szükséges!

A munka során sok-sok ügyféllel találkozhatsz, utazgathatsz, így ha nem szeretsz egy helyben ücsörögni, ellenben szeretsz emberekkel találkozni, legalább középszinten beszélsz angolul, és meg vagy áldva műszaki érzékkel, akkor ez a te állásod!

 Bejelentett munkahely, stabil vállalati háttér!

Elérhetőség: Nem aktuális
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!
Munkaterület: Gyártás, termelés
Leírás

Feladatok:

  • telephelyekre való kiutazás, találkozás az ügyfelekkel
  • vízlágyítás, víztisztítás, karbantartás
  • anyagok felvétele a megbízótól heti rendszerességgel

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat vízvezeték szerelésben

Amit a munkaadó kínál:

  • 20 000 GBP/ év fizetés heti kifizetéssel, 2 hét fizetett betanítás
  • évi 28 nap fizetett szabadság
  • munkaeszközök, munkaruha, céges telefon biztosított
  • furgon a munkavégzéshez
  • segítség a szálláskeresésben

Indulótökére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, étkezés, majd későbbiekben a szállásdíjra).

mail Várjuk ANGOL nyelvű önéletrajzaikat az anita@euwork.hu címre!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
| 5 / 5 csillag!
2017. 01. 18.

Rövident elmondanam hogy milyen jellegu munkat vegzek:
Vizlagyito rendszereket, kulonfele szuroket kel beszerelni valamint karbantartani illetve javitani.
London eszaki reszen dolgozom altalaban de neha kikuldenek akar Norwich-ig vagy meg messzebb illetve London koszponti reszere.
A munkam kb. 70% ban Vezetesbol all. A számításaim 90%-ban bej9ttek.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Egyre több raktári munkát tudunk ajánlani Németországban is. Egyes raktárak elvárnak némi raktározási vagy esetleg targoncás tapasztalatot, de az élelmiszerraktárak mindenféle tapasztalat nélkül is felveszi a jelentkezőket. Két raktárban pedig most arra is van lehetőség, hogy egy németül beszélő raktáros vigye magával németül nem beszélő párját, barátját, vagy testvérét. Figyelem: német nyelvtudás nélkül továbbra sem lehet jelentkezni! De a németül beszélők ki tudnak vinni magukkal még egy embert, feltéve, ha kint mindig segítenek neki (azért kell a baráti/családi vagy párkapcsolat, mert egy idegentől nem várhatjuk el, hogy rendszeresen segítsen nekünk fordítani a munkahelyen vagy azon kívül).

Német raktári munkáink németországi bejelentéssel, teljesen hivatalosan működnek, fizetés a német minimálbér, a szállást pedig a munkaadó biztosítja. Ezért már egész kevés indulótőkével is lehet kimenni és dolgozni Németországban!