Hogyan használd ezt a honlapot? Hogy tudsz érdeklődni? Oldalunkon országokra lebontva megtalálod az összes állásunkat. Minden állásnál láthatod a követelményeket, a fizetést, és további, részletes információkat. Ha elolvastad és érdekel, de még kérdésed van, jelentkezz az adott állásra, mi pedig visszahívunk telefonon!

OKÉ
Állások Menü
Villanyszerelés Németországban

Fizetés: kb.
700.000 Ft
Állás ID: 738

Bayern, Baden-Württemberg területére keresünk NÉMET NYELVEN TÁRSALGÁSI szinten beszélő  villanyszerelőket.

2 fős brigádok esetében 1 főnek beszélnie kell németül, illetve saját autó szükséges!

Elvárt végzettség: Szakmunkásképző
Elvárt nyelvtudás: német - Szint: Társalgási (B1)
Munkavégzés helye: Németország

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Építőipar

Feladatok:

- Különböző kapcsoló és vezérlő szekrények építése
- Szerkezet összeállítása
- Vezetékek behúzása/illesztése és bekötése tervrajz, illetve kapcsolási rajzok alapján.

Elvárások:

-Releváns szakirányú végzettség
-Szakmai gyakorlat
-Önálló, precíz munkavégzés tervrajz alapján
- A2/B1-es német nyelvtudás előny, de nem feltétel
- Saját kéziszerszám, munkaruha
- B jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

-Hosszú távú munkalehetőség, egész éves foglalkoztatás
-Német bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, szerződés megküldése kiutazás előtt
-Szállás megszervezése  (20 Euró/éj)
- Heti előleg biztosítása (heti 200 - 300 €)

Bér:

-Bruttó: 12,10 - 13€/óra (nyelvtudástól és szakmai tapasztalattól függően)
- Nettó: 6€/óra (Auslöse/napidíj)
- Jutalom (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld) egy év munkaviszony után
- Egy év után automatikus béremelés
- 24 nap fizetett szabadság/év