Állások Menü

Teherautó szerelő - Ausztria

Teherautó szerelő - Ausztria Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra.
Fizetés: kb.
800.000 Ft
Állás ID: 705

Közel 700 munkavállalót foglalkoztató osztrák cég folyamatos felvételben keres szakképzett és tapasztalt munkaerőt, 17 helyszíni kirendeltségében.

Azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség!

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Gépipar

Leírás

Elvárások:

  • Alapfokú, azaz min. A2-es német nyelvtudás
  • szakirányú végzettség
  • rugalmasság és esetenként túlóra vállalása
  • több év szakmai tapasztalat

Feladatok a teljesség igénye nélkül:

  • Teherautók, ipari gépek (elsősorban építőipar) szerelése, karbantartása
  • emellett karbantartási és szervizelési munkák végrehajtása és felügyelete csapatban

Amit kínálunk:

  • ingyenes német nyelvtanfolyam
  • munkaruha biztosított
  • ingyenes szállás
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • alapbér 12,23 EUR/ óra + napidíj 13-22 EUR / nap

Az első hónapban felmerülő költségek miatt minden munkavállalónak ajánljuk, hogy 100.000 Ft-nak megfelelő összeggel készüljön.

mailJelentkezés NÉMET nyelvű önéletrajzzal az anita@euwork.hu címen lehetséges.

Kérdésed van?

Az állás interjún részletesen elmondjuk a munka részleteit és minden kérdésedet megválaszoljuk. Érdemes átnézned a gyakran ismételt kérdéseket válaszainkkal! Írhatsz nekünk emailt is, vagy kérdezhetsz tőlünk Facebookon / Messengeren is: m.me/europamunka

Vélemények

Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Elkészült az Euwork Kft Adatvédelmi Szabályzata az Európai Unió új adatkezelési rendeletének megfelelően. Ez a dokumentum Érthetően foglalja össze, mi történik az adataiddal regisztráció után, vagy amikor elküldöd a Cv-det emailben, valamint azt is, amikor már a közvetítés során újabb adatokat és dokumentumokat kérünk be tőled. Szintén tartalmazza a dokumentum azt, hogy milyen jellegű dokumentumot mennyi ideig őrzünk meg a rendszerünkben.
A saját szabályzatunknak való megfelelés érdekében megsemmisítettük az összes elektronikus és írásos dokumentációt régi ügyfeleinkről. Így jelenleg azokkal kapcsolatban akikkel több évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, jelenleg nem tudunk semmit.