Hogyan használd ezt a honlapot? Hogy tudsz érdeklődni? Oldalunkon országokra lebontva megtalálod az összes állásunkat. Minden állásnál láthatod a követelményeket, a fizetést, és további, részletes információkat. Ha elolvastad és érdekel, de még kérdésed van, jelentkezz az adott állásra, mi pedig visszahívunk telefonon!

OKÉ
Állások Menü

Servicekraft Németországban

szálloda, servicekraft, németország Katt rá a felnagyításhoz
Fizetés: kb.
510.000 Ft
Állás ID: 698
Németországi szállodákba keresünk személyzetet servicekraft, reggliztető munkakörbe. Sauerland tartományba.
Kinek ajánljuk?
NEM AKTUÁLIS MÁR!
Mióta nem aktuális:
2018-06-13

Leírás

Amit a jelentkezőtől elvárunk:

  • legalább társalgási szintű aktív német nyelvtudás
  • min 1 éves vendéglátói tapasztalat
  • megbízható, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Előkészülés reggeliztetéshez és bankettekhez
  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Beosztás pontos követése, előírások betartása
  • Főszakács, főpincér által kiosztott feladatok elvégzése
  • Munkaterület és munkaeszközök tisztántartása

Amit a munkaadó nyújt:

  • fizetés: nettó 1300-1400 euró/hó
  • Szállás 226 € és napi 3 étkezés 246 € ellenében, amit a fizetésből vonnak
  • Ingyenes tv és internet minden szobában

Ha érdekli a lehetőség a szállodában, jelentkezzen német nyelvű önéletrajzzal a paul@euwork.hu címen.

Kérdésed van?

Az állás interjún részletesen elmondjuk a munka részleteit és minden kérdésedet megválaszoljuk. Érdemes átnézned a gyakran ismételt kérdéseket válaszainkkal! Írhatsz nekünk emailt is, vagy kérdezhetsz tőlünk Facebookon / Messengeren is: m.me/europamunka

Vélemények

Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Nagyon nagy az érdeklődés ezekre a munkákra, ezért itt megpróbáljuk megválaszolni a leggyakoribb kérdéseket!

Nyelvtudás nélkül alkalmaznak munkavállalókat?

Általánosságban nem, de évente pár pozíció megnyílik azok számára akik rendelkeznek tapasztalattal. Ebben az esetben is FONTOS, hogy a számokat és termékek nevét megtanulja a jelentkező. A sikeres interjút követően mindenki megkapja ezt a szószedetet.

Milyen típusú raktárakban vannak nyitott pozíciók?

Szezonfüggő, de élelmiszerraktárakban folyamatos a felvétel férfiaknak 45 éves korig

Miért csak férfiakat foglalkoztatnak?

Az élelmiszerraktárak esetén a szállásokon csak férfiak laknak, az elhelyezés kétágyas szobákban történik, a munka emellett fizikálisan megterhelő

Hölgyek / párok számára nincs pozíció?

De, összeszerelői munkakörben, három műszakban. A munka jó állóképességet és A2-es nyelvtudást igényel.

Bejárás megoldott?

Raktár függő. A sikeres interjút követően ügyfeleinknek az összes információt átadjuk: kapcsolattartó neve és elérhetősége, lakcím és munkaköri leírás-munkahely neve. A kinti kapcsolattartó minden esetben meg tudja válaszolni, hogy a bejárást milyen módon szervezik meg: céges autó / bicikli / tömegközlekedés vagy gyalogos bejárás