Hogyan használd ezt a honlapot? Hogy tudsz érdeklődni? Oldalunkon országokra lebontva megtalálod az összes állásunkat. Minden állásnál láthatod a követelményeket, a fizetést, és további, részletes információkat. Ha elolvastad és érdekel, de még kérdésed van, jelentkezz az adott állásra, mi pedig visszahívunk telefonon!

OKÉ
Állások Menü
holland raktar

Holland raktári munka

Fizetés: kb.
490.000 Ft
Állás ID: 640

Hollandia nyugati részére keresünk raktárakba és gyárakba férfiakat betanított munkára.

Érdeklődni / Jelentkezni
Gyakori kérdések raktári munkával kapcsolatban
Elérhetőség: Nem aktuális
Munkaterület: Logisztika, szállítmányozás

Elvárások:

  • Rugalmasság. A raktáron belül változatos feladatkörökre lehet számítani, a raktár területéből adódóan pedig gyakori a sorok közötti ingázás. Beosztás megrendelésektől függően változhat.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • 20-45 év
  • jó fizikumú, állóképességű férfi

Feladatok:

  • Csomagolás, címkézés
  • Közepesen megterhelő fizikai munka, mely magában foglalja a szalag melletti munkavégzést és a termékek összeállítását is
  • Kézi szkennerrel történő munkavégzés

Amit holland partnercégünk kínál:

  • Átlag heti 40 óra 3 műszakban
  • bruttó 1550-1750 € / hó
  • szállás 80-85 €/ hét felszerelt apartmanokban lakásokban. A bérleti díj minden költséget tartalmaz
  • munkába járáshoz a cég minibuszt biztosít, melynek heti díja 20 €

enlightenedIndulótökére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, étkezés).

mail Várjuk fényképes, ANGOL nyelvű önéletrajzaikat a kitti@euwork.hu címre!