Állások Menü

Raktári dolgozó AKÁR nyelvtudás nélkül is - Németország

raktáros munka Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
400.000 Ft
Állás ID: 694

Németországi partnercégünk - mely több mint 10 éve képviselteti magát a piacon - tapasztalattal és minimális nyelvtudással keres FÉRFI munkatársakat.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Gyártás, termelés

Különböző városokban  lévő élelmiszer raktárba keresünk azonnali kezdéssel munkaerőt. A munka fizikailag megterhelő, ezért a jó fizikum és mozgásszervi betegségektől való mentesség feltétel!

Elvárások:

  • max. 45 év felső korhatár
  • nyelvtudás nem feltétel!
  • jó fizikum, hajlandóság három műszakos munkavállalásra
  • saját gépjármű előny a munkába járáshoz
  • előny!: targoncás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fizetés:bruttó 9,49-10 EUR/ óra
  • 3 műszakos munkavégzés
  • szállás kétágyas szobákban 200- 350 EUR/ hó

Feladatok:

  • pakolás, címkézés
  • headset-es munkavégzés, pick-by-voice
  • raklapok pakolása, rendezése
  • áru összekészítés head set-en keresztül érkező utasítások segítségével.
  • szállításra való előkészítés
  • szállítólevelek intézése, szállítmány fogadása és pakolása
  • minőségellenőrzési feladatok

Indulótökére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, étkezés).

Kiutazás önköltséges!

mailFényképes, NÉMET vagy MAGYAR nyelvű önéletrajzaikat várjuk az anita@euwork.hu címre!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Ehhez kapcsolódó állások, visszajelzések

Hasonló, ezt is nézd meg!

Elkészült az Euwork Kft Adatvédelmi Szabályzata az Európai Unió új adatkezelési rendeletének megfelelően. Ez a dokumentum Érthetően foglalja össze, mi történik az adataiddal regisztráció után, vagy amikor elküldöd a Cv-det emailben, valamint azt is, amikor már a közvetítés során újabb adatokat és dokumentumokat kérünk be tőled. Szintén tartalmazza a dokumentum azt, hogy milyen jellegű dokumentumot mennyi ideig őrzünk meg a rendszerünkben.
A saját szabályzatunknak való megfelelés érdekében megsemmisítettük az összes elektronikus és írásos dokumentációt régi ügyfeleinkről. Így jelenleg azokkal kapcsolatban akikkel több évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, jelenleg nem tudunk semmit.