Állások Menü
0

Németországi fizikai munka akár nyelvtudás nélkül is

Németországi fizikai munka akár nyelvtudás nélkül is Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, magyar vagy német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon Csíkszeredán és Kolozsvárott tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
464.000 Ft
Állás ID: 697

Frankfurt közelében keresünk január 20. kezdéssel, szorgalmas, motivált munkavállalókat, Recycling munkakörben. PÁROK jelentkezését is várjuk! Nyelvtudás nélkül  betölthető pozícióink tökéletesek kezdésnek. Olyan munkaerőket keresünk, akik hajlandóságot mutatnak a nyelvtudás elsajátítására, fejlesztésére és nem ijednek meg a fizikai munkától.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Gyártás, termelés
Leírás

Elvárások:

•             25-45 év

•             szakmai tapasztalat nem szükséges

•             elszántság, jó fizikum

•             hajlandóság három műszakos munkavállalásra (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

•             orvosi alkalmassági igazolás

•             erkölcsi bizonyítvány

•             előny! Erős alapszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

•             fizetés: bruttó 9,10 EUR/ óra, 6. hónap után bruttó 10 EUR/óra

•             védőfelszerelést a partner biztosítja

•             szállás biztosított: 220 EUR/ hó

Feladatok:

•             szortírozási feladatok a futószalagnál

Minimális indulótökére van szükség, mivel a szállás bérleti díja utólag, a fizetésből kerül levonásra és természetesen semmilyen közvetítői díjunk sincs.

A kiutazás megszervezésében tudunk segíteni!

Fényképes, német vagy magyar nyelvű önéletrajzaikat várjuk a milla@euwork.hu címre!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111
Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Akár csak két évvel ezelőtt, idén ismét arra kérnénk Titeket (különösen, ha már nyugat-európai fizetésnek örvendtek), hogy támogassátok az Age of Hope alapítványt és annak kampányát: ez az Ezer Gyerek Karácsonya. Ez egész röviden azt takarja,hogy minden évben ezer mélyszegénységben élő gyereket ajándékoznak meg karácsonykor, akik különben nem kapnának semmit sem :(

Most kétszer nyerhetsz. Egyrészt segítesz egy csomó gyereken, és ettől máris jobban érzed  magad :) Másrészt az adományozók között értékes nyereményeket sorsolunk ki az EUWORK Kft jóvoltából!

Első díj: egy hazaútra szóló repülőjegy bárhonnan Európából! 2 db Második díj: ebédmeghívás egy hatalmas paprikáscsirke szendvicshez a budapesti Oktogonnál lévő Panineriában.  3 db Harmadik díj: professzionális hátmasszázs akár "házhozszállítással" is.