Állások Menü
0

MySQL és PHP oktató - Budapest

MySQL és PHP oktató - Budapest Katt rá a felnagyításhoz
A fenti gombra kattintva,  fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, hétköznap 9 és 17 óra között.
Állás ID: 671

PHP és MySQL tanfolyamhoz keresünk oktatót budapesti irodánkba. Heti két nap, munkaidő után folyik az oktatás.

A prooktatás egy új kezdeményezés. Célunk gyakorlati tudást oktatni, mely azonnal kamatoztatható a munkaerőpiacon. Három modulban (kis csoportokban) oktatjuk a webprogramozás három nagy területét: frontend, backend, és tartalomkezelés.

Elérhetőség: Nem aktuális
Munkaterület: Informatika
Leírás

Backend képzésünkhöz keresünk PHP és MySQL oktatót.

A képzések megtartására szándékosan nem kifejezetten tanárokat kérünk fel, hanem olyan programozókat, akik most is a tudásukból élnek a piacon.

Jelenleg is ezzel foglalkozol, de úgy érzed, szívesen átadnád másoknak is a tudásod? Új kihívást keresel a szakmádban?

Most itt az alkalom, próbáld ki magad! Csináld azt, amihez értesz, de mégis egy kicsit másképpen!

Munkavégzés helye:

  • Budapest VI. kerület

Munkaidő:

  • Heti két nap 17:30-20:00

Elvárások:

  • Jó előadói képességek
  • Jelenleg aktív, napra kész MySQL és PHP tudás
  • Heti két szabad este
  • Lelkes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Új kihívás a saját szakmádban!
  • Fiatalos, nyitott, lendületes csapat
  • Innováció az oktatásban
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kreatív tanórák

Fizetés:

  • 10 000 Ft/ alkalom (3 tanóra)

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111
Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Ehhez kapcsolódó állások, visszajelzések

Hasonló, ezt is nézd meg!

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Akár csak két évvel ezelőtt, idén ismét arra kérnénk Titeket (különösen, ha már nyugat-európai fizetésnek örvendtek), hogy támogassátok az Age of Hope alapítványt és annak kampányát: ez az Ezer Gyerek Karácsonya. Ez egész röviden azt takarja,hogy minden évben ezer mélyszegénységben élő gyereket ajándékoznak meg karácsonykor, akik különben nem kapnának semmit sem :(

Most kétszer nyerhetsz. Egyrészt segítesz egy csomó gyereken, és ettől máris jobban érzed  magad :) Másrészt az adományozók között értékes nyereményeket sorsolunk ki az EUWORK Kft jóvoltából!

Első díj: egy hazaútra szóló repülőjegy bárhonnan Európából! 2 db Második díj: ebédmeghívás egy hatalmas paprikáscsirke szendvicshez a budapesti Oktogonnál lévő Panineriában.  3 db Harmadik díj: professzionális hátmasszázs akár "házhozszállítással" is.