Állások Menü

Mezőgazdasági munka - Hollandia

Mezőgazdasági munka - Hollandia Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra.
Fizetés: kb.
600.000 Ft
Állás ID: 719

Amszterdam vonzáskörzetében található üvegházakba, szabadon termő növényekhez keresünk motivált, angolul kommunikáló munkavállalókat betanított munkára. Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Érdeklődni / Jelentkezni
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Mezőgazdaság, állattenyésztés

Milyen feladatokat kell ellátnom és milyen elvárásokat támasztunk a jelentkező felé?

  • Feladatok: a cég profiljától függően: hagymadugványozás,ültetés metszés, tövek és szárba szökkenő hagymások ellenőrzése, locsolás, tápanyagellátás pótlása, permetezés
  • zöldség, -gyümölcsmelegház esetén: szüretelés, termőföld előkészítése, permetezés
  • az üvegházban történő munkavégzés páradús levegőben, meleg környezetben történik: szív,-érrendszeri betegség / magas vérnyomás, mozgásszervi zavar és allergia kizáró ok lehet!
  • gyakran kell hajolgatni, térdelni, közepesen megterhelő fizikai munkát végezni adott sebességen. Különösen igaz ez főszezonban
  • esetenként esőben történő munkavégzés is előfordul (esőkabátban)
  • korai kezdés: 7:00/8:00-tól kezdődik a műszak
  • fizikai munkavégzés, ezért hasonló területen/ betanított munkában szerzett tapasztalat feltétel!
  • jelentkezés max. 60 éves korig!

Mit kínálunk?

  • elszállásolás a cég saját házaiban: kétágyas szoba 360 EUR/ hó, melyben minden  rezsiköltség benne foglaltatik
  • bejárás biciklivel vagy a cég saját autójával (amennyiben 10km-nél messzebb van a munkahely)
  • fizetés: bruttó 10 EUR/ óra
  • átlagos 38-43 óra munkavégzés / hét. Hétvégi munkavégzés is előfordul!
  • havi 800-900 EUR / hó megspórolható a járulékok és szállás kifizetése után!
  • betanított munka, mely előképzettséget nem igényel, csupán angol nyelvtudásodra,  szorgalmadra és motiváltságodra van szükség
  • fizetett szabadság
  • nem szezonális munka!

Az első hónapban felmerülő költségek miatt minden ügyfelünknek 100.000 Ft-nak megfelelő indulótőke meglétét javasoljuk! Kiutazás önköltséges!

mailJelentkezés angol nyelvű önéletrajz kíséretében az anita@euwork.hu címen!

Kérdésed van?

Az állás interjún részletesen elmondjuk a munka részleteit és minden kérdésedet megválaszoljuk. Érdemes átnézned a gyakran ismételt kérdéseket válaszainkkal! Írhatsz nekünk emailt is, vagy kérdezhetsz tőlünk Facebookon / Messengeren is: m.me/europamunka

Vélemények

Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Elkészült az Euwork Kft Adatvédelmi Szabályzata az Európai Unió új adatkezelési rendeletének megfelelően. Ez a dokumentum Érthetően foglalja össze, mi történik az adataiddal regisztráció után, vagy amikor elküldöd a Cv-det emailben, valamint azt is, amikor már a közvetítés során újabb adatokat és dokumentumokat kérünk be tőled. Szintén tartalmazza a dokumentum azt, hogy milyen jellegű dokumentumot mennyi ideig őrzünk meg a rendszerünkben.
A saját szabályzatunknak való megfelelés érdekében megsemmisítettük az összes elektronikus és írásos dokumentációt régi ügyfeleinkről. Így jelenleg azokkal kapcsolatban akikkel több évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, jelenleg nem tudunk semmit.