Állások Menü
0

Házigondozói munka Németországban - akár csak pár hétre is!

külföldi munka németországi munka idősgondozás Németországban Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Állás ID: 187

Bentlakásos idősgondozói munkára várjuk a jelentkezőket ápolási feladatok ellátására, rövidtávra, hosszútávra és havi váltásra is Németországba, Stuttgart környékére.  Hölgyek és Urak jelentkezését is fogadjuk.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!
Munkaterület: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális
Leírás

Feladatok:

  • Segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
  • Ápolási feladatok teljes körű ellátása
  • Állandó felügyelet biztosítása
  • Alapvető házimunka elvégzése

Elvárások:

  • Erős (aktív) társalgási szintű német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Empatikus, türelmes személyiség
  • Tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fizetés nettó 1100-1400 €, de minél nehezebb esetről van szó, ez az összeg annál magasabb lehet
  • Szállás gyanánt saját szoba vagy lakrész, a klienst minden esetben a saját otthonában ápolják
  • A gondozó főz magára és a gondozottra, így a fizetés akár teljes egészében félretehető
  • Utazási támogatás: A kiutazás és hazautazás költségét összesen 240 €-ig térítik
  • Teljes körű segítségnyújtás bejelentéssel kapcsolatban
  • Megbízható családok, akik segítik a gondozót az első napokban

A munka hosszútávon, rövidtávon és váltásban is végezhető.

Kezdőtőkére 250 €-t érdemes számolni, ami fedezi a kiutazást (ez utólag visszatérítik) zsebpénzt az első hónapra illetve a tartalékot. Közvetítői díj nincs!

Jelentkezni német nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a paul@euwork.hu címen lehet.

A lap alján sok pozitív visszajelzést olvashatnak kedves ügyfeleinktől, amiben megosztják velünk sikereiket és nehézségeiket.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111
Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
| 5 / 5 csillag!
2016. 08. 10.

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink
Meglévő csíkszeredai irodánk mellé újabb erdélyi irodát nyitottunk Kolozsváron! A nemzetközi állásközvetítésben már tapasztalt, magyarul, angolul, németül és románul beszélő csapat az összes, Budapesten is elérhető külföldi munkánkra tart állás interjúkat, és tájékoztat minden kedves érdeklődőt az állások részleteiről. Az erdélyi jelentkezőknek kizárólag akkor kell Budapestre utazniuk, ha külföldi munkaadó Budapestre jön állásinterjúkat tartani és ragaszkodik a személyes megjelenéshez. Kolozsvári irodánk remekül megközelíthető kocsival és busszal is. Email címünk: romania@euwork.hu