Állások Menü
0

Házigondozói munka Németországban - akár csak pár hétre is!

külföldi munka németországi munka idősgondozás Németországban Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Állás ID: 187

Bentlakásos idősgondozói munkára várjuk a jelentkezőket ápolási feladatok ellátására, akár rövid távra, akár hosszútávra, Németországba, Stuttgart és környékére.  Hölgyek és Urak jelentkezését is fogadjuk.

Érdeklődni / Jelentkezni
Elérhetőség: Aktuális
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!
Munkaterület: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális

A személyre szabott gondozás, a megszokott környezet megóvja a környezetváltozás miatti pszichés megterheléstől a gondozottakat, mely idős korban komoly jelentőséggel bír.

A jelentkezéshez szükség van társalgási szintű német nyelvtudásra, amelyet az interjún tesztelünk, és a család is felhívja a gondozót a kiutazás előtt.

Tapasztalat és szakmai képzettség előny.

A legfontosabb, hogy türelemmel és empátiával végezzék a betegápolás-gondozási feladatokat, az idősek teljes ellátását és felügyeletét.

Feladatok:

  • Segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
  • Ápolási feladatok teljes körű ellátása
  • Állandó felügyelet ellátása
  • Otthoni segítségnyújtás
  • Alapvető házimunka elvégzése

Elvárások:

  • Erős (aktív) társalgási szintű német nyelvtudás
  • Nyitottság külföldi munkára
  • Önálló munkavégzés

A klienst minden esetben a saját otthonában ápolják, ahol a gondozó saját szobával, lakrésszel rendelkezik.
A szállásért és ellátásért természetesen nem kell fizetni, így a fizetés akár teljes egészében félretehető
A gondozó díjazása a kliens előzetes állapotfelmérése szerint kerül meghatározásra. A gondozó tapasztalata és nyelvtudása határozza meg azt, hogy milyen beteghez kerülhet, hiszen figyelünk arra, hogy a gondozó tapasztalatának és nyelvtudásának megfelelő beteget kapjon, akit képes ellátni.
Legáltalánosabb ajánlatok nettó 1000-1300 Euró között alakulnak, de minél nehezebb esetről van szó, ez az összeg annál magasabb lehet.

A kezdéshez minimális indulótőke szükséges, hiszen nemcsak a szállás és étkezés biztosított, hanem a kiutazás és hazautazás költségét is térítik minden alkalommal. Így a fizetés szinte teljes egészében félretehető.

A munka termesztésen hosszútávon is végezhető.

A lap alján sok pozitív visszajelzést olvashattok kedves ügyfeleinktől, amiben megosztják velünk sikereiket és nehézségeiket.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
| 5 / 5 csillag!
2016. 08. 10.

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Ezek 2017 májusa óta vannak érvényben, és mint mindig, most is órabérben vannak megadva:

25 év felettieknek: £7.50

21 és 24 év közöttieknek: £7.05

18 és 20 és közöttieknek: £5.60

Ez ismét az inflációnál nagyobb béremelést jelent a 21, és különösen a 25 év felettiek esetében, viszont a 21 év alattiak fizetése gyakorlatilag nem változott.

Nem vagy benne biztos, hogy megkapod a minimálbért? Ezzel a kalkulátorral ellenőrizheted!