Állások Menü
0

Könyvelő asszisztens Londonban

adminisztratív munka Angliában Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
490.000 Ft
Állás ID: 600

Londoni könyvelő irodába keresünk irodai asszisztenst. A munka változatos, kihívásokkal teli feladatokra számíthatsz egy olyan családias, összetartó csapatban, ahol az egyéni teljesítmények is számítanak és ahol a nap végén mindig pontosan fogod tudni, hogy mit tettél hozzá a közös sikerekhez. Olyan kollégát keresünk, aki munkájára igényes, kitartó és nyitott új ismeretek megszerzésére.

Érdeklődni / Jelentkezni
Elérhetőség: Nem aktuális
Munkaterület: Adminisztráció
Leírás

Amit megbízónk kínál:

• bejelentett, hivatalos, teljes munkaidős foglalkoztatás
• hosszú távú munkalehetőség
• szálláskeresésben segítségnyújtás
• bruttó 7,20 GBP/óra, ami a betanulás után emelkedhet, akár 10 GBP/órára
• önálló, felelősségteljes munkakör

Ez egy teljes munkaidős állás, szoros határidőkkel és túlórákkal.

Elvárások:

• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként Microsoft Office)
• jó kommunikációs készség
• min. alapfokú angol nyelvtudás

Legyél motivált, eredmény- és ügyfélorientált, legyél nyitott a világra, szeress önállóan dolgozni, de legyél jó csapatjátékos is.

Előny:

• könyvelőirodában szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• azonnali munkakezdés

Feladatok:

• LTD-kel kapcsolatos ügyintézés
• beérkező könyvelési anyagok sorba rendezése
• számlák szétválogatása
• magyar nyelvű telefonok kezelése
• postázás
• táblázatok precíz vezetése

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Ezek 2017 májusa óta vannak érvényben, és mint mindig, most is órabérben vannak megadva:

25 év felettieknek: £7.50

21 és 24 év közöttieknek: £7.05

18 és 20 és közöttieknek: £5.60

Ez ismét az inflációnál nagyobb béremelést jelent a 21, és különösen a 25 év felettiek esetében, viszont a 21 év alattiak fizetése gyakorlatilag nem változott.

Nem vagy benne biztos, hogy megkapod a minimálbért? Ezzel a kalkulátorral ellenőrizheted!