Állások Menü
0

Karakas Katalin - Autós betegápolás Egyesült Királyság

Karakas Katalin - Autós betegápolás Egyesült Királyság Katt rá a felnagyításhoz
Állás ID: v90
A tréning különösebben nekem nem okozott gondot, mert én mindezt megtanultam otthon.
Van amire elegendő de a rutint (itt a hoist-olásra gondolok - mert ha emelni kell ahhoz megfelelő eszközt használunk), azt úgy is az életben tanulod meg.
Leírás

Szia Anna!

Ne haragudj hogy kesőn valaszolok!

Az én kliens körömben - hál Istennek - nem nagyon vannak beteg kliensek.
Rendszerint 80 év felettiek de nem szorulnak ápolási feladtra, csak gondozási teendők vannak. Majdnem mindegyikük önállóan vagy kerettel bottal közlekedik, 1-2 van aki ágyhoz illetve kerekesszékhez kötött. Az ágyhoz kötött kliensemnek van live-in carer - je.

A leggyakrabban elvegzendő feladatok, ami a cég daily task-jében is szerepelnek:

  • Reggel és este mosdatás, klienstől függ hogy ágyban vagy a furdőszobában,
  • Napközben ebédet vagy vacsorát melegitünk - ready meal -jeik vannak - vagy épp a kívánságuk szerinti max 20 percet igenylő főzes van;
  • Háztartási teendőm nekem nincs, inkább gondozási feladatok vannak, de nem egészségügyi, azokat a NURSE-ok végzik (illetve ha valakinek vizeletgyűjtő zacskója van, azt nekünk kell cserélni).

A fizetés rendben megérkezik, bár a mileage-ek elszamolásával szokott gond lenni. Nekem ugyan egyszer volt ilyen, de végül megoldottam! :-)

A szállás és felszereltség rendben van. Leszámítva az angol építészeti szokásokat. A falak túlságosan vékonyak...

Az egy éves szerződésemet mindenkepp szeretném letölteni a jövőre nézve. Szeretnék maradni, nem szeretnék hazamenni. A munkát szeretem, de valóban kevés szabadidőnk van.

Egyébként nem csalódtam az állással kapcsolatosan! :-)

Üdv,

Kata

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Ehhez kapcsolódó állások, visszajelzések

Hasonló, ezt is nézd meg!

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Egyre több raktári munkát tudunk ajánlani Németországban is. Egyes raktárak elvárnak némi raktározási vagy esetleg targoncás tapasztalatot, de az élelmiszerraktárak mindenféle tapasztalat nélkül is felveszi a jelentkezőket. Két raktárban pedig most arra is van lehetőség, hogy egy németül beszélő raktáros vigye magával németül nem beszélő párját, barátját, vagy testvérét. Figyelem: német nyelvtudás nélkül továbbra sem lehet jelentkezni! De a németül beszélők ki tudnak vinni magukkal még egy embert, feltéve, ha kint mindig segítenek neki (azért kell a baráti/családi vagy párkapcsolat, mert egy idegentől nem várhatjuk el, hogy rendszeresen segítsen nekünk fordítani a munkahelyen vagy azon kívül).

Német raktári munkáink németországi bejelentéssel, teljesen hivatalosan működnek, fizetés a német minimálbér, a szállást pedig a munkaadó biztosítja. Ezért már egész kevés indulótőkével is lehet kimenni és dolgozni Németországban!