Állások Menü

Junior HR toborzó / Recruiter Budapesten

hr recruiter állás holland cégnél Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
301.000 Ft
Állás ID: 713
Egy professzionális holland munkaerő kölcsönző vállalat új, magyarországi telephelyére keres toborzót, azaz recruitert. Akár szakmai tapasztalat nélkül, vagy minimális tapasztalattal is lehet jelentkezni, mivel a cég teljes körű tréninget tart Hollandiában!
Elérhetőség: Nem aktuális
Munkaterület: Értékesítés, kereskedelem

Olyan jelentkezőt keresünk, aki pro-aktív hozzáállású, gyors, pörgős és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik.

Minimum B2-es angol nyelvtudással kell  és felsőfokú (legalább Bsc) végzettséggel kell rendelkeznie

A munkaadó a munkavégzéshez szükséges betanítást Hollandiában végzi el, illetve akár a napi szintű instrukciókat is Hollandiából küldik az ottani kollégák, ezért elengedhetetlen az átlagosnál jobb angol nyelvtudás. A Holland cég egy saját új kollégaként tekint az új munkatársra, akivel olyan napi szintű kapcsolatot szeretne tartani, mintha ő is ott dolgozna a többiekkel a hollandiai irodában.

Amit kínálunk:

  • Fizetés: br. 301.000 Ft  (+ kedvező bonus system)
  • Kellemes irodai környezet a belváros szívénben
  • Jófej holland kollégák, holland utazás

Napi feladatok:

  • End to end folyamatok (toborzás, kiválasztás teljeskörű lebonyolítása)
  • report a holland vezetőség felé
  • social media kezelése
  • adatbázis  kezelése

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthet:

  • HR-es tapasztalat vagy végzettség
  • Értékesítési tapasztalat, jó kommunikációs képesség
  • Holland nyelvtudás
  • Műszaki, technikai, termelési vagy építőipari jártasság

Felvételi procedúra: 1. kör az Euwork Állásközvetítővel, 2. kör személyesen a munkaadóval Budapesten. Jelentkezni angol nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a eszter@euwork.hu emailcímre elküldve.

Kérdésed van?

Az állás interjún részletesen elmondjuk a munka részleteit és minden kérdésedet megválaszoljuk. Érdemes átnézned a gyakran ismételt kérdéseket válaszainkkal! Írhatsz nekünk emailt is, vagy kérdezhetsz tőlünk Facebookon / Messengeren is: m.me/europamunka

Vélemények

Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Elkészült az Euwork Kft Adatvédelmi Szabályzata az Európai Unió új adatkezelési rendeletének megfelelően. Ez a dokumentum Érthetően foglalja össze, mi történik az adataiddal regisztráció után, vagy amikor elküldöd a Cv-det emailben, valamint azt is, amikor már a közvetítés során újabb adatokat és dokumentumokat kérünk be tőled. Szintén tartalmazza a dokumentum azt, hogy milyen jellegű dokumentumot mennyi ideig őrzünk meg a rendszerünkben.
A saját szabályzatunknak való megfelelés érdekében megsemmisítettük az összes elektronikus és írásos dokumentációt régi ügyfeleinkről. Így jelenleg azokkal kapcsolatban akikkel több évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, jelenleg nem tudunk semmit.