Állások Menü
0

Idősotthoni gondozói állás Angliában

külföldi munka angliai munka idősgondozás Anglia Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
430.000 Ft
Állás ID: 209

Az Egyesült Királyság területén legelterjedtebb gondozási forma - a házi gondozás mellett - az idősotthoni ellátás. Számos, ezen a területen elismert partnerünk számára keresünk tapasztalt vagy tapasztalattal nem rendelkező, angolul beszélő gondozókat, gondozónőket.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!
Munkaterület: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális
Leírás

Főbb feladatok:

  • a napi rutinban, fizikai és egészségügyi ellátásban való segítségnyújtás
  • gondozottak kiszolgálása étkezéseknél
  • szociális, lelki gondozásban, foglalkoztatásban nyújtott asszisztencia
  • gondozottak egészségügyi állapotának figyelése

Elvárások a jelentkezőktől:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • nyugodt, türelmes személyiség, empátia
  • gondozásban szerzett korábbi tapasztalat előny, de nem feltétel
  • hajlandóság túlórára, természetesen nem elvárt, de érdemes tudni, hogy van lehetőség túlórára

Munkavégzés helye:

  • Angliai nagyvárosok környéke
  • Vidéki kisebb települések

Amit mi kínálunk:

  • £7.50 és £8.20 óránkénti bérezés
  • Fél év után lehetőséget előrébb lépni
  • bentlakásos szállás, mely ára körülbelül 60-90 font/hét
  • nyelvtanulási lehetőséget

A kiutazáshoz szükség van erkölcsi bizonyítványra és referenciára. Indulási tőkeként érdemes az első hónapra elegendő költőpénzt vinni (300 GBP). A szállásra kauciót nem kell fizetni. Közvetítői díj nincs.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111
Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
| 5 / 5 csillag!
2016. 10. 01.

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Akár csak két évvel ezelőtt, idén ismét arra kérnénk Titeket (különösen, ha már nyugat-európai fizetésnek örvendtek), hogy támogassátok az Age of Hope alapítványt és annak kampányát: ez az Ezer Gyerek Karácsonya. Ez egész röviden azt takarja,hogy minden évben ezer mélyszegénységben élő gyereket ajándékoznak meg karácsonykor, akik különben nem kapnának semmit sem :(

Most kétszer nyerhetsz. Egyrészt segítesz egy csomó gyereken, és ettől máris jobban érzed  magad :) Másrészt az adományozók között értékes nyereményeket sorsolunk ki az EUWORK Kft jóvoltából!

Első díj: egy hazaútra szóló repülőjegy bárhonnan Európából! 2 db Második díj: ebédmeghívás egy hatalmas paprikáscsirke szendvicshez a budapesti Oktogonnál lévő Panineriában.  3 db Harmadik díj: professzionális hátmasszázs akár "házhozszállítással" is.