Állások Menü
0

Háziorvos állás Lipcse (Németország) környékén belgyógyász / háziorvos szakvizsgával rendelkeződnek

külföldi munka németországi munka Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
1.700.000 Ft
Állás ID: 407

Egy magyar háziorvos partnerünk Lipcse környékére egy elegáns, sok beteget ellátó jól menő háziorvosi rendelőjébe keres maga mellé háziorvos ÉS/VAGY belgyógyász szakorvos kollégát  heti 40 órás munkaidőben.

Érdeklődni / Jelentkezni
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális
Leírás

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Erős középfokú német nyelvtudás, B2-es szintű középfokú nyelvvizsga
  • Általános orvosi diploma megléte, háziorvostan és/vagy belgyógyász szakvizsga
  • Hajlandóság legalább egy éves külföldi munka vállalására

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés fix bruttó 5500 EUR/hó+, heti 40 órás munkaidőre+ügyeleti díj bérezése
  • a környéken a 2 szobás lakások 5-600 EUR körül vannak
  • Nyelvi szintfelmérő
  • Önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése
  • A magyar diploma németországi elismertetéséhez (Approbáció és szakorvosi Anerkennung) szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek egy részét átvállalja
  • Gondoskodunk a németországi szállás megtalálásáról
  • Az ügyintézésben, felkészülésben esetlegesen felmerülő problémák esetén állunk rendelkezésére

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz teljesen ingyenes a kiutazó jelöltünknek. Sikeres interjút követően legkésőbb 1,5-2 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma hivatalos elismertetése).

Szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.A jelentkezés, valamint a hivatalos dokumentumok intézése külföldről is lehetséges

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Állás címkék: német nyelvtudással
Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink
Tudtad?

AUGUSZTUS 16 ÉS 23.

Érdekel a külföldi munkavállalás? Mennél? Ha Szegeden, Szabadkán, vagy a környéken élsz, most nem kell ezért felutaznod Budapestre, ugyanis augusztus 16-án és 23-án Szegen leszünk, így ott SZEMÉLYESEN is megismerhetjük egymást. Ez már csak azért is fontos, mert több partnercégünk elvárja, hogy személyesen is interjúztassuk le a hozzájuk jelentkezőket, ne csak telefonon vagy skype-on. Ha szeretnél jönni, semmi különöset nem kell tenned: csak jelentkezz arra a külföldi állásra, ami érdekel, mi pedig visszahívunk és egyeztetünk veled egy időpontot augusztus 16.-ra vagy 23.-ra.