Hogyan használd ezt a honlapot? Hogy tudsz érdeklődni? Oldalunkon országokra lebontva megtalálod az összes állásunkat. Minden állásnál láthatod a követelményeket, a fizetést, és további, részletes információkat. Ha elolvastad és érdekel, de még kérdésed van, jelentkezz az adott állásra, mi pedig visszahívunk telefonon!

OKÉ
Állások Menü
Betanított gyári munka - Németország

Fizetés: kb.
425.000 Ft
Állás ID: 709

Összeszerelői, könnyű fizikai munkára keresünk munkavállalókat partnerünk németországi műanyagüzemébe. A pozíció betöltéséhez minimum A2-es NÉMET nyelvtudás szükséges. Azonnali munkakezdés, nagyjából 30 üres pozíció vár betöltésre az üzemben, a felvétel folyamatos.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Nem aktuális
Munkaterület: Gyártás, termelés

Műanyag ajtó,-és ablakkereteket gyártó üzem keres munkatársakat azonnali kezdéssel. A pozíció alap német nyelvtudással betölthető, kezdő munkahelynek kifejezetten ajánljuk, korábbi munkatapasztalatot és képzettséget nem igényel. Nők, férfiak, illetve párok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • szúnyoghálós ablak és ajtókeretek, zuhanyajtók összeszerelése
  • műanyag ajtó,-és ablakkeretek összeszerelése
  • áru összekészítése, csomagolása, áru kipakolása
  • hajlítógépen(Biegemaschine) történő munkavégzés

Fizetés és műszakok:

  • 9,49 EUR/ óra
  • heti 40-45 óra munkavégzés 3 műszakban
  • műszakpótlékok a német jogszabályok szerint kerülnek elszámolásra
  • szombati munkavégzés is előfordul!

Szállás:

  • egyágyas szoba: 270 EUR / hó, kétágyas szoba 220 EUR / hó mindennel felszerelt apartman
  • a szállás 10 perc sétára található a munkahelytől, de 5 EUR/ hónap fejében kerékpár is bérelhető a cégtől

Párok esetén:  MINDKÉT fél részéről elvárás a német nyelv ismerete, hiszen az üzemen belül más feladatkörben dolgozhatnak műszakonként. A KÖZÖS MŰSZAK nem minden esetben megoldható, de 90%-ban igyekszik a cég igazodni az igényekhez.

A kiutazás önköltséges!

Indulótőke szükséges: Az első hónapban felmerülő költségek miatt minden esetben ajánljuk ügyfeleinknek, hogy 100.000 Ft-nak megfelelő kiutazási költséggel számoljanak.

Bővebb információ és jelentkezés NÉMET nyelvű önéletrajzzal az lucia@euwork.hu címen!