Állások Menü
0

Időslátogató Gondozó Angliában

gondozás, ápolás Katt rá a felnagyításhoz
A fenti gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
455.000 Ft
Állás ID: 679

Angliában sok idős ember él egyedül az otthonában segítség nélkül. Magas színvonalú szolgáltatást nyújtó brit partnerünk számukra keres, angolul társalgási szinten beszélő hölgyeket és urakat, akik segítenek az otthonukban élő időseknek napi teendőikben.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Nem aktuális
Munkaterület: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális
Leírás

Feladatok:

  • Napi 2-3 család látogatása, egyenként 2-3 órányi segítésnyújtás
  • Pontos munkavégzés mivel a családok között a partnercég szállítja a gondozókat
  • Mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: étkezés, gyógyszeres ellátás, tisztálkodás, bevásárlás, kisebb házimunkák

Elvárások a jelentkezőktől:

  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • A feladatkörnek megfelelő személyiség: munkabírás, rugalmas hozzáállás
  • Hosszú távú, legalább fél éves munkavállalás

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés: bruttó 8,5 GBP óránként, heti munkaórák száma 38-40
  • Shadow-tréning, amikor a jelentkező egy képzett gondozóval dolgozik, hogy mindent pontosan megtanulhasson
  • Gondozáshoz, ápoláshoz kapcsolódó tréning
  • A munkaadó felszerelt, kényelmes szállást biztosít internet kapcsolattal, mely kedvezményes áron elérhető: 70-90 GBP/hét
  • Fix munkaidő, beosztás általában reggel 8 és délután 5 között
  • Hosszú távú lehetőség

Munkavégzés:

  • London közeli nagyvárosok környéke: Woking, Reading stb

A munkába állás költségeit a jelölt maga fizeti, amely összeg kb. 400 GBP, a következőkből tevődik össze:

  • repülőjegy ára kb. 100 GBP
  • költőpénz kb. 200 GBP
  • tartalék esetleges kiadásokra (ágyneműhuzat, tisztálkodó szerek, stb.)

Jelentkezni angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a paul@euwork.hu címen lehet.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111
Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Ehhez kapcsolódó videók:

Hasonló, ezt is nézd meg!

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Akár csak két évvel ezelőtt, idén ismét arra kérnénk Titeket (különösen, ha már nyugat-európai fizetésnek örvendtek), hogy támogassátok az Age of Hope alapítványt és annak kampányát: ez az Ezer Gyerek Karácsonya. Ez egész röviden azt takarja,hogy minden évben ezer mélyszegénységben élő gyereket ajándékoznak meg karácsonykor, akik különben nem kapnának semmit sem :(

Most kétszer nyerhetsz. Egyrészt segítesz egy csomó gyereken, és ettől máris jobban érzed  magad :) Másrészt az adományozók között értékes nyereményeket sorsolunk ki az EUWORK Kft jóvoltából!

Első díj: egy hazaútra szóló repülőjegy bárhonnan Európából! 2 db Második díj: ebédmeghívás egy hatalmas paprikáscsirke szendvicshez a budapesti Oktogonnál lévő Panineriában.  3 db Harmadik díj: professzionális hátmasszázs akár "házhozszállítással" is.