Állások Menü
0

CNC állások Hollandiában

külföldi munka holland munka Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
700.000 Ft
Állás ID: 606

Megbízható, korrekt munkaadóhoz, 1-2 éves tapasztalattal rendelkező, angolul vagy németül társalgási szinten beszélő CNC - programozókat, settereket és operátorokat keresünk Hollandia különböző területeire.

Érdeklődni / Jelentkezni
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Gyártás, termelés
Leírás

Elvárások:

-Szakirányú végzettség

-Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

-Legalább 1-2 év tapasztalat, lehetőleg Heidenhain vagy Okuma vagy Mazatrol vagy Fanuc vagy Sinumerik vezérlőkön.

-B kategóriás jogosítvány, és autó előny

-Kiutazás előtt a munkaadó gyakran próbamunkát küld, amit vissza kell küldeni neki.

-Megfelelés esetén rövid időn belül utazás, azonnali munkakezdés

Munkakörök és elvárások:

Conventional turner – Esztergályos

  • Elvárás: Technikai rajztól függetlenül is tudjon dolgozni
  • Fizetés: 400- 425 Euro nettó heti szinten, tapsztalattól készségektől függően
  • Munkavégzés helye: Hengelo
  • Hosszú darabok megmunkálása: 3000-4000 mm and 300/400 mm round
  • Nyelvtudás: társalgási szintű angol VAGY német

Mazatrol miller and / or turner programmer- Mazatrol programozó

  • Elvárás: Technikai rajztól függetlenül is tudjon programozni
  • MAZAK és MAZATROL gépeken való jártasság
  • Fizetés: 425 nettó Euro nettó heti szinten, tapsztalattól készségektől függően
  • Munkavégzés helye: több holland városban aktuális tapasztalattól függően
  • MAZAK és MAZATROL gépeken kell dolgozni, típusok:  Types MTV 655, HCN Nexus 6000, V 515, Variaxis i-600 and VSC 530 C

Mazatrol miller and / or turner operator- Mazatrol gépkezelő, operátor

  • programozás nélküli munkakör, gépkezelés
  • Fizetés: 375 Euró nettó hetente
  • MAZAK és MAZATROL gépeken való munkavégzés, típusok: Types MTV 655, HCN Nexus 6000, V 515, Variaxis i-600 and VSC 530 C
  • Minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkézését várják

Szállás:

  • Ingyenes, munkáltató által biztosított.
  • Repülőjegyet az első hónap végén visszatéríti a munkaadó.

Olyan angol/német részletes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

-Milyen programmal/programokkal dolgozott?

-Milyen gépen/gépeket dolgozott? (gépszámmal)

-Milyen méretű termékeket gyártott?

-Milyen alapanyagokkal dolgozott?

-Milyen hibahatárral dolgozott?

-Hány tengelyes/dimenziós gépen dolgozott?

-Milyen cégnél dolgozott, és milyen iparágban?

-Érdemes csatolni képet a munkáiról!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló, ezt is nézd meg!

Keresés nyelvtudás szerint
Szaktudást Nem igénylő Állásaink

Egyre több raktári munkát tudunk ajánlani Németországban is. Egyes raktárak elvárnak némi raktározási vagy esetleg targoncás tapasztalatot, de az élelmiszerraktárak mindenféle tapasztalat nélkül is felveszi a jelentkezőket. Két raktárban pedig most arra is van lehetőség, hogy egy németül beszélő raktáros vigye magával németül nem beszélő párját, barátját, vagy testvérét. Figyelem: német nyelvtudás nélkül továbbra sem lehet jelentkezni! De a németül beszélők ki tudnak vinni magukkal még egy embert, feltéve, ha kint mindig segítenek neki (azért kell a baráti/családi vagy párkapcsolat, mert egy idegentől nem várhatjuk el, hogy rendszeresen segítsen nekünk fordítani a munkahelyen vagy azon kívül).

Német raktári munkáink németországi bejelentéssel, teljesen hivatalosan működnek, fizetés a német minimálbér, a szállást pedig a munkaadó biztosítja. Ezért már egész kevés indulótőkével is lehet kimenni és dolgozni Németországban!