Hogyan használd ezt a honlapot? Hogy tudsz érdeklődni? Oldalunkon országokra lebontva megtalálod az összes állásunkat. Minden állásnál láthatod a követelményeket, a fizetést, és további, részletes információkat. Ha elolvastad és érdekel, de még kérdésed van, jelentkezz az adott állásra, mi pedig visszahívunk telefonon!

OKÉ
Állások Menü
külföldi munka idősgondozás Anglia

Házi idősgondozás (Live-in care) Angliában

Fizetés: kb.
700.000 Ft
Állás ID: 409

Angliában sok idős ember él egyedül az otthonában segítség nélkül. Magas színvonalú szolgáltatást nyújtó brit partnerünk számukra keresünk a tapasztalt gondozókat egészséges és szakellátást igénylő idősek házi gondozására. Kizárólag hölgyek jelentkezését várjuk.

Kinek ajánljuk?
Elérhetőség: Aktuális
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!
Munkaterület: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális

Feladatok:

  • mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás
  • házimunkák: házvezetés, takarítás, ágyazás, mosás, vasalás, bevásárlás, számlák befizetése
  • kliensek szociális kapcsolatainak ápolása, szociális életük, szabadidejük megszervezése

Elvárások a jelentkezőktől:

  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • feladatkörnek megfelelő személyiség, kommunikációs készség és tolerancia
  • jártasság egyszerűbb ételek elkészítésében és diéták tervezésében
  • rendszerező és takarékos szemléletmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet, Skype)
  • B típusú jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés: a pozíció nehézségétől, a kliens fizikai állapotától függően £500 és £641 között hetente, ez minimum nettó 1800 GBP havonta
  • Tréning a munkáltató által, a tréning idejére szállást, reggelit és 8,2 GBP/ óra minimálbért biztosítanak
  • Hosszú távú külföldi munkalehetőség azzal az előnnyel, hogy a jelentkező évente többször 2-4 hétre hazalátogathat

Kint tartózkodás hossza:

  • a pozíció betöltését megelőzően kerül egyeztetésre, különböző hosszabb-rövidebb távú megbízásokról van szó, melyek időtartama 4-12 hét között változik

Helyszíne:

  • Angliai vidéki települések

A munkába állás költségeit a jelölt maga fizeti, amely összeg kb. 400 GBP, a következőkből tevődik össze:

  • repülőjegy ára kb. 100 GBP
  • költőpénz kb. 200 GBP
  • vésztartalék esetleges kiadásokra (ágyneműhuzat, tisztálkodó szerek, stb.)

Munkatapasztalat Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra - Gondozó, személyi segítő - 1 év
Elvárt végzettség Érettségi
Elvárt nyelvtudás angol - Szint:Középfok (B2)
Munkavégzés helye Nagy-Britannia - Anglia