Állások Menü

Animátori munka (Görögország, Ciprus)

külföldi munka animátor állás külföldön Katt rá a felnagyításhoz

A fenti gombra kattintva, angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni az állásra. Természetesen akár telefonon is érdeklődhet, illetve kérhet időpontot. Budapesten, Miskolcon és Csíkszeredán tudjuk személyesen fogadni kedves ügyfeleinket hétköznap 9 és 17 óra között.

Fizetés: kb.
180.000 Ft
Állás ID: 405

Jelentkezz már most, hogy nyaradat a tenger mellett tölthesd!

Animátorokat keresünk a nyári szezonra áprilistól október végéig görögországi és ciprusi szállodákba.

Érdeklődni / Jelentkezni
Elérhetőség: Aktuális
Munkaterület: Vendéglátás

Görögországi, ciprusi 4-5 csillagos tengerparti szállodába keressük azon sportrajongó, aktív fiatalok jelentkezését, akik szeretnék magukat kipróbálni szállodai animátorként a nyári szezonban.

A feladatok
közé tartozik a szállodai vendégei számára sportprogramok szervezése, vízi aerobic, strandröplabda, és egyéb sporttevékenységek oktatása, levezénylése.

A fizetés 600 Euro (nettó) / hó, a szállás és ellátás ingyenesen biztosított, és a repülőjegy árát is visszatéríti a munkáltató, így a szezon alatt 3000 Euro félretehető.

Az elvárások:

  • társalgási szintű angol ÉS német nyelvtudás (orosz nyelvtudás kiváltja a németet)
  • 18-30 év közötti életkor
  • sportos megjelenés
  • vidám, közvetlen személyiség

Ha magadra ismertél, és szeretnéd magad animátorként kipróbálni, küldj angol nyelvű önéletrajzot a paul@euwork.hu-ra!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Vélemények
Erről az állásról még nem érkezett vélemény.

Értékelés: Rossz Kitűnő

Ehhez kapcsolódó videók:

Ehhez kapcsolódó állások, visszajelzések

Hasonló, ezt is nézd meg!

Elkészült az Euwork Kft Adatvédelmi Szabályzata az Európai Unió új adatkezelési rendeletének megfelelően. Ez a dokumentum Érthetően foglalja össze, mi történik az adataiddal regisztráció után, vagy amikor elküldöd a Cv-det emailben, valamint azt is, amikor már a közvetítés során újabb adatokat és dokumentumokat kérünk be tőled. Szintén tartalmazza a dokumentum azt, hogy milyen jellegű dokumentumot mennyi ideig őrzünk meg a rendszerünkben.
A saját szabályzatunknak való megfelelés érdekében megsemmisítettük az összes elektronikus és írásos dokumentációt régi ügyfeleinkről. Így jelenleg azokkal kapcsolatban akikkel több évvel ezelőtt kerültünk kapcsolatba, jelenleg nem tudunk semmit.